| Product Code | 830337 |
| Titanium Number | TT-3528-L600-IP20-30K-12V |
| Category | LED engine |
| Type | 3M adhesive on the back |
| Power | 3W/Foot |
| Voltage | 12vDC |
| Dimmable | No |
| Beam angle | 120° |
| Dimension / Width | 10mm x 2.2mm |
| Lenght | 5 Meters |
| Lighting type | |
| IP code | 20 |
LED engines 3528, 120LED/m, 12vDC, IP20, 5 Meters, Lighting type: Warm white 30K
No order has been made for this product.