| Product Code | 830960 |
| Category | LED engine |
| Type | 3M adhesive on the back |
| Power | 3.5W/Foot |
| Voltage | 24vDC |
| Dimmable | No |
| Dimension / Width | 8mm |
| Lighting type | Warm white - 30K |
LED engines COB-L528, 528LED/m, 24vDC, IP20, 3.5W, 5 Meters, Lighting type: Warm white 30K
No order has been made for this product.