| Product Code | 830865 |
| Titanium Number | TT-2025FR-L600-IP20-30K-12V/100M |
| Category | LED engine |
| Type | 3M adhesive on the back |
| Power | 2.5W/Foot |
| Voltage | |
| Dimmable | No |
| Dimension / Width | 6.7mm |
| Lenght | |
| Lighting type | |
| IP code | 20 |
| Note | NOTE: LED strip can be cut anywhere. Depending on where you cut, the very last LED may not light up. |
LED engines 2025FR, 120LED/m, 12vDC, IP20, 100 Meters, Lighting type: Warm white 30K
No order has been made for this product.
LED engines 2025FR, 120LED/m, 24vDC, IP20,
6 Meters, Neutral white 40K,
LED engines 2025FR, 120LED/m, 24vDC, IP20,
6 Meters, Neutral white 35K,